Sepetim

Değerli müşterimiz,

Sanal mağazamıza yapacağınız ziyaretlerde ve mağazamızdan yapacağınız alış verişinizde sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur. Hızlı, güvenli ve garantili hizmet anlayışımız ve siz değerli müşterilerimiz için özenle seçilmiş tedarikçilerimizden satın aldığımız trüf mantar ve kendi üretim yerimizde hazırladığımız trüf mantarı türevlerini sizlere sunduğumuz kaliteli ve garantili ürünlerimiz şirketimiz politikalarının vazgeçilmez unsurlarıdır.

Ödeme ve Teslimat

1.E- ticaret sitemizden verilen tüm siparişler azami 3 gün içerisinde seçilen kargo şirketine teslim edilmekte olup kargo şirketine teslim edilmesini müteakip ortalama 3 gün içinde de ilgili kargo şirketiyle müşteriye ulaştırılmaktadır.

2.Sanal mağazamızda, "havale "  ve "kapıda ödeme” ödeme şekillerinden bir tanesini seçerek alış verişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

3.HAVALE/EFT ile ödemek istiyorum: Ödemenizi dilerseniz, havale/EFT sisteminden faydalanarak, banka şubeleri, telefon bankacılığı, ATM'ler ya da internet bankacılığı ile yapabilirsiniz.

Ödemenizi yaparken, alıcı bölümüne aşağıdaki tablonun Hesap Adı bölümünde yer alan "Trüf Mantar Gıda San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.” olarak belirtmeyi lütfen unutmayın.

Ödemenizi yaptıktan sonra, iletişim sayfamızda yer alan Havale Bildirim Formu'nu doldurarak ya da telefon ile bize ulaşarak, ödemeniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Havale bildirim formunuz bize ulaştığında, kontrol edilmekte ve siparişiniz onaylanmaktadır.

Anlaşmalı banka hesabımız:

Banka İsmi

Hesap Türü

Hesap Adı

Şube Adı

Şube Kodu

Hesap No

Kuveyt Türk Katılım

Bankası

Vadesiz TL

Trüf Mantar Gıda San.İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Güngören

IBAN

TR280020500009474641000001

 

Banka hesap bilgileri, havale bildirim formu ve iletişim numaralarımızı iletişim sayfamızda da bulabilirsiniz.

4.KREDİ KARTIYLA ile ödemek istiyorum:

trufmantar.com'da Payu Türkiye’nin sisteminden geçen tüm bankaların kredi kartları ile alışveriş yapılabilmekte, anlaşmalı kartlara taksit olanakları sunulmaktadır.Axess, Bank Asya kredi kartı, Bonus Card, Card Finans, Halk Bank Paraf, Maximum Kart, Worldcard kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

5.YURT İÇİ KARGOYLAKAPIDA ÖDEME yöntemini seçerek ödemek istiyorum:

Siparişleriniz Yurt İçi Kargo firması tarafından size teslim edilirken, teslimat esnasında, dilerseniz ödemenizi kapınızda nakit olarak yapabilirsiniz.

Bu seçenek ile ödeme yapmak için, ödeme işlemi sırasında, ödeme türü olarak "kapıda ödeme (nakit)" seçeneğini seçmeniz yeterlidir. 

Kapıda ödeme seçeneği kargo firmalarınca verilen bir tahsilat hizmetidir ve taşıma ücretinin dışında ayrıca ücrete tabidir. Sipariş verme aşamasında, onaylamadan önce bu tahsilat hizmetinin ücretini görebilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişler için ilgili sipariş hazırlanıp kargoya verilmeden önce telefon teyidi alınmaktadır. Siparişinizi onaylamadan önce lütfen telefon numaranızın ve adresinizin doğru olduğunu bir kez daha kontrol ediniz. 

Önemli Not:Kapıda Ödeme seçeneği kötüye kullanılamaz. Kapıda Ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/Mac Adresi) delil olarak kullanılarak kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve iş gücünü yavaşlatma sebebiyle kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

6.ARAS KARGOYLA KAPIDA ÖDEME yöntemini seçerek ödemek istiyorum:

Siparişleriniz ARAS Kargo firması tarafından size teslim edilirken, teslimat esnasında, dilerseniz ödemenizi kapınızda nakit VEYA kredi kartıyla yapabilirsiniz.


Bu seçenek ile ödeme yapmak için Aras Kargoyu kargo firması olarak seçtikten sonra ödeme işlemi sırasında, ödeme türü olarak "kapıda ödeme (nakit)" veya "kapıda ödeme (kredi kartı)" seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

Kapıda ödeme seçeneği kargo firmalarınca verilen bir tahsilat hizmetidir ve taşıma ücretinin dışında ayrıca ücrete tabidir. Sipariş verme aşamasında, onaylamadan önce bu tahsilat hizmetinin ücretini görebilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişler için ilgili sipariş hazırlanıp kargoya verilmeden önce telefon teyidi alınmaktadır. Siparişinizi onaylamadan önce lütfen telefon numaranızın ve adresinizin doğru olduğunu bir kez daha kontrol ediniz. 

Önemli Not:Kapıda Ödemeödeme seçeneği kötüye kullanılamaz.Kapıda Ödemeile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/Mac Adresi) delil olarak kullanılarak kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve iş gücünü yavaşlatma sebebiyle kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

  1. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak dikkate edilen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde trufmantar.com sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerin bir İdeasoft çözümü olan www.trufmantar.com arayüzü üzerinden PAYU Türkiye’nin güvenli alt yapısı ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. trufmantar.com sitesindeki tüm ödemeler PAYU sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Bu ödeme sayfasının tasarımı, bakımı ve güvenliği PAYU tarafından sağlanmaktadır.

8.Sitemizde satış fiyatı EURO/GBP/USD olarak belirlenmiş ürünler olması halinde TCMB döviz kurlarıyla TL’ye çevrilmektedir. Otomatik kur güncelle servisi sayesinde her gece saat 01:00 itibariyle TCMB döviz kurları güncellenmektedir.