Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

NEDEN TURCO TRUFFLE’DAN SİPARİŞ VERMELİYİM?

Topladığımız mantarları dikkatle inceleyerek satışa sunmaktayız. Uzman ekibimizde siparişleriniz hazırlanarak sizlere ulaşmaktadır. Kargo ile gönderimi sizler için özenle hazırlıyor, kontrolleri sağlayarak gönderim yapıyoruz.

TRÜF MANTARI’NIN FAYDALARI NELERDİR?

Protein içeriği oldukça yüksek trüf mantarı aynı zamanda besleyicidir. Sağlık açısından birçok hastalığa iyi gelmektedir. Eşsiz kokusu ile özel bir aromaya sahiptir. Trüf mantarının sağlığa faydalar; - Zengin bir besin kaynağıdır. - Antioksidanlar açısından zengindir. - Antibakteriyel özelliklere sahiptir. - Kanser hücrelerini öldürmeye yardımcıdır. - Kemik ve kas gelişimine katkı sağlar. - Metabolizmayı düzenler. - Omuriliği güçlendirici etkisi vardır. - Kolesterol hastalığının tedavisinde etkilidir. - Diyabet riskini azaltır. - Göz sağlığında olumlu etkilere sahiptir.

KURUTULMUŞ MANTARLARI NASIL SAKLAMALIYIM?

Kurutulmuş mantarlarınızı hava almaz poşet içerisinde buzluğunuzda muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede nem yapmayacaktır ve donmayacaklardır.

KARGO ÜCRETİ VAR MI?

www.turcotruffle.com'da 250,00 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. 250 TL altında kalan siparişler için kargo 27,90 TL’dir.